+32 (0)56 36 17 10 ma. t/m vr. van 8-12 en 13:30-17:30
×

Nieuwtjes en klanten in de kijker

Lees onze nieuwtjes op de site en blijf  via onze nieuwsbrief op de hoogte van nieuwe diensten en belangrijke wijzigingen op vlak van uw risico's.

Klantenzones

Contactpersonen

Directie

Klantenadviseurs

Amalia Jeremjan

amalia@cambien.be 056 / 36 18 06

Klanten met de letters A t/m D

Charlot Dejonghe

charlot@cambien.be 056 / 36 18 03

Klanten met de letters E t/m U

Joyce Van Hooreweder

joyce@cambien.be 056 / 36 17 16

Toegewezen klanten ondernemingen

Charlotte Denys

charlotte@cambien.be 056 / 36 17 12

Klanten met de letters V t/m Z

Marleen Cnudde

marleen@cambien.be 056 / 36 18 01

Controle en verwerking polissen

Schadeadviseurs

Ann Dewaele

ann@cambien.be 056 / 36 17 15

Toegewezen klanten ondernemingen. Particulieren met de letters A t/m D.

Dorine Vermeersch

dorine@cambien.be 056 / 36 17 13

Toegewezen klanten ondernemingen. Particulieren met de letters E t/m Z.

Kristel Deprez

kristel@cambien.be 056 / 36 18 07

Toegewezen klanten ondernemingen.

Boekhouding

Contactformulier

Verzenden
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×