+32 (0)56 36 17 10 ma. t/m vr. van 8-12 en 13:30-17:30
×

Nieuwtjes en klanten in de kijker

Lees onze nieuwtjes op de site en blijf  via onze nieuwsbrief op de hoogte van nieuwe diensten en belangrijke wijzigingen op vlak van uw risico's.

Klantenzones

Contactpersonen

Directie

Klantenadviseurs

Charlotte Denys

charlotte@cambien.be 056 / 36 17 12

Toegewezen klanten en bouwsector

Nancy Quidousse

nancy@cambien.be 056 / 36 18 03

Klanten met de letters E t/m U

Lien Valcke

lien@cambien.be 056 / 36 17 16

Klanten met de letters V t/m Z

Amalia Jeremjan

amalia@cambien.be 056/36.18.06

Klanten met de letters A t/m D

Schadeadviseurs

Ann Dewaele

ann@cambien.be 056 / 36 17 15

Toegewezen klanten ondernemingen. Particulieren met de letters A t/m D.

Dorine Vermeersch

dorine@cambien.be 056 / 36 17 13

Toegewezen klanten ondernemingen. Particulieren met de letters E t/m Z.

Kristel Deprez

kristel@cambien.be 056 / 36 18 07

Toegewezen klanten ondernemingen.

Boekhouding

Contactformulier

Verzenden
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×